ZEYTİN TOPLAMAK VE TOPLATMAK İSTEYENLER
ZEYTİN TOPLAMAK VE TOPLATMAK İSTEYENLER

Zeyti̇n Toplamak Ve Toplatmak İsteyenler

ZEYTİN TOPLAMAK VE TOPLATMAK İSTEYENLER

ZEYTİN TOPLAMAK VE TOPLATMAK İSTEYENLER
ZEYTİN TOPLAMAK VE TOPLATMAK İSTEYENLER

Bu sayfa Zeytin Toplama işi için, sepete zeytin toplamayı bilen, Gemlik içinde ikamet eden kişiler ve Zeytin Toplatmak isteyen kişi veya firmalar için hazırlanmıştır.

Gemlik zeytini hakkında :
Bilgi ve makaleler için :
Gemlik zeytini ve Gemlik Zeytinyağı hakkında Bilgi almak için

Zeytin Toplamak İsteyenler

Günlük yevmiyeli zeytin toplamak isteyenler için hazırladığımız sayfamıza hoş geldiniz. İşlerin yok zamanında çalışmak ve evine katkı sağlamak için zeytin toplama işi tam bir fırsat olup bunu değerlendirmek sizin elinizde. Günlük yevmiye üsülü çalıştığınız günün akşamında ücretlerinizi peşin alacaksınız.

Ben ağaçta zeytin toplayamam diyenler içinde iş mevcut. Yeter ki çalışmak isteyin. Dib zeytin toplama işi olarak çalışabilirsiniz.

Bay veya bayan fark etmez. 2 aylık bir iştir.

YATILI İS DEĞİLDİR. GÜNLÜK YEVMİYE USULÜ OLDUGUNDAN GEMLİK DIŞINDAN ARAMAYINIZ.

Yeme içme Size Aittir. Araç ile alınıp akşam bırakılacaktır.

Sizlerden istenen şey sadece bize çalışmak istiyorum diyorsanız lütfen aşağıdaki forma bilgilerinizi ekleyiniz ve bize gönderiniz.

Zeytin Toplatmak İsteyenler

Şahıs veya firma olarak zeytin ağacım var ve günlük yevmiyeli olarak zeytin toplamak için çalışacak kişiler lazım diyen firma veya zeytinlik sahipleri için aşağıdaki formu doldurup bize bildirmesi gerekmektedir. Günlük , haftalık veya aylık olarak belirtmeniz durumunda ona göre çalışanlar gönderilecektir.

Zeytin toplatmak isteyen kişi olarak çalışanlar için yemek ve ulaşım sağlama konusunda bizi bilgilendirmek gerekmektedir. Ulaşım için araç gerekiyorsa bizden araç talep edebilirsiniz.

[wpforms id=”2944″]