Güvenlik Politikası

GÜVENLİK POLİTİKASI

Bu beyan gemlikrehberi.com’nin güvenlik politikasını içerir.

Gizliliğinizi korumayı taahhüt ediyoruz. Sistemimiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz üyelik başvurularında verdiğiniz kişisel ve firma bilgileriniz güvende olacaktır. Lütfen gizlilik politikamız hakkında ayrıntılı bilgileri okuyunuz.

Hangi bilgileri temin ediyoruz?

Üyelikler başvurunuzda e-mail adresinizi, e-posta ve adresinizi, girmeniz gerekmektedir. IP adresinizi sunucumuzla olan problemleri teşhis etmekte yardımcı olması için kullanıyoruz. IP adresiniz kimliğinizi tespit etmek ve demografik verilerinizi bir araya getirmek için kullanılır. IP adresiniz kişisel bilgilerinizi kapsamaz. Sitemiz diğer sitelerin bağlantılarını kapsayabilir. Bu sitelerin içeriklerinden ve gizlilik uygulamalarından sorumlu olmayacağız.

Kişisel bilgilerim başkalarına satılır mı?

HAYIR! Kişisel bilgileriniz ne satılır ne başkasına kiralanır ne de ticaret malzemesi olarak 3. şahıslara verilir. Site bilgileri hususunda bir araya getirilmiş istatistikleri organize sahibi üçüncü şahıslara tedarik edebiliriz fakat bu istatistikler kesinlikle kişisel kimlik bilgilerinizi içermez.

Soru ve görüşleriniz

Bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir ve bütün sorularınız cevaplanacaktır.