Ficosa Otomoti̇v
Ficosa Otomoti̇v

Ficosa Otomoti̇v Sanayi̇

FICOSA OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Motor ve mobilite sektörleri için ileri teknoloji vizyon, güvenlik, bağlantı ve verimlilik sistemlerinin araştırılması, geliştirilmesi, üretimi ve pazarlanmasına kendini adamış üst düzey bir küresel sağlayıcıyız. Arzumuz, teknolojik yeniliklere, insani değerlere ve enerji verimliliğine bağlılık yoluyla topluma katkıda bulunmaktır.

Teknolojiye ve yeniliğe olan bağlılığımız, araştırma, geliştirme ve üretim yoluyla bizi motor sektörü için güvenlik, bağlantı ve verimlilik sistemlerinde öncü yaptı.

Şirketimiz 1949 yılında kurulmuştur. Merkez ofisimiz Barselona’da (İspanya) bulunmaktadır ve Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Asya’da 16 ülkede üretim merkezlerimiz, mühendislik merkezlerimiz ve satış ofislerimiz bulunmaktadır. Şu anda 10.000’den fazla çalışandan oluşan bir ekibimiz var.

16 ülkede üretim merkezleri, mühendislik merkezleri ve satış ofisleri

Ficosa 1949’da kuruldu
+9,000 çalışan

            

Yüksek teknoloji çözümlerinde kıyaslama

Şirketimiz, uluslararasılaşmaya, operasyonel verimliliğe ve yeniliğe olan sıkı bağlılığımızın bir sonucu olarak genişlememizde kilit bir noktadadır.

Son yıllarda katma değeri daha yüksek elektronik ve yazılım ürünlerinin geliştirilmesine dayanan derin teknolojik dönüşüm, büyümemizin anahtarı olmuştur. Bu dönüşüm, Sony’nin Viladecavalls’taki (Barselona, ​​İspanya) üretim ve mühendislik varlıklarının satın alınmasıyla hızlandı; burada, grubun dünya çapındaki Ar-Ge çabalarının itici gücü olan elektronik ve teknolojide bir Teknoloji Mükemmeliyet Merkezi kurduk.

Bu, motor ve mobilite sektörü için yüksek teknolojili güvenlik, verimlilik ve bağlantı çözümlerinin yaratılmasına odaklanan daha yenilikçi, küresel ve verimli bir şirket olan yeni Ficosa’nın ortaya çıkmasına neden oldu.

Panasonic ile olan sermaye ve iş ortaklığımız, Ficosa’nın yeni teknoloji pazarındaki konsolidasyonunu yeniden teyit ediyor ve müşterilerimizin yeni ihtiyaçlarına anında cevap verebilen ve dünya çapında motor ve mobilite endüstrisinin geleceğine öncülük edebilen büyük, uzman, küresel bir grupla sonuçlanıyor.

Gemlik

Ficosa Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.

Ata Mahallesi Serbest Bölge Sümbül Cad.No:16 16600 Gemlik Bursa Türkiye

Telefon: +90 224 524 89 65
Faks: +90 224 524 89 66
E-Posta: [email protected]

Bursa

Ficosa International Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.

Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi Akasya Cad. No:4 16140 Nilüfer Bursa Türkiye

Telefon: +90 224 411 14 50
Faks: +90 224 411 14 65
E-Posta: [email protected]

Ayrıca Kontrol Edin

ORMAN VE PETROL ÜRÜNLERİ

Falcon Orman Ve Petrol Ürünleri̇

FALCON ORMAN VE PETROL ÜRÜNLERİ ALIM SATIM  SANAYİ VE TİC KOLL ŞTİ NAZMİ ŞAHİN VE …