Ev Temizliği Gemlik
Gemlik Temizlik Firması Ev Temizliği Gemlik

Gemlik Ev Temiziği

Gemlik Temizlik

Türkiyede oldukca temizlik firmaları coğalmaktadir, ama en ideal ve en güvenilir temizlik fırmaları ise Gemlik Temizlik adı altindaki temizlik şirketlerimizdir. Yaptigimiz üstün başari ve kaliteli calişmalarimizdan dolayi bütün temizlik firmalarından daha üstün yere gelmiş durumdayiz. Çalişma arkadaslarimiz oldukca uzman kişiler ve profesyonel kadromuz yer almaktadir, yaptigimiz her işte profesyonel ce başari elde etmiş, ve bütün müşterilerimiz memnun kalmiştir ofis temizligi, büro temizligi, ev temizligi, gemi temizlikleri , ve bir cok sayamadigimiz alanlarda calişmaktadirlar.

Gemlik Temizlik Firmaları

 

Gemlik Temizlik
Apartman Temizliği

Temizlik şirketleri incelendiğinde müşterilerimiz karar verme aşamasında en çok şirketimizin güven veren referans, listesini ve elemanlarımızın hassasiyetini baz almaktadırlar. Bu gibi olumlu sebeplerden dolayı müşterilerimizin olumlu geri dönüşlerinin haklı memnuniyetini yaşamaktayız ve başarmaktayız. Bizler yaptığımız işlerin her zaman arkasın da olmayı göz önüne alarak temizlik şirketleri olarak da ciddi önemler taşımaktayız.

kaliteyi doğurduğu gerçeğini misyonuna benimsetmiş ve daha çok memnuniyet vizyonu ile hizmet sektörüne adımlarını atmış bir temizlik şirketiyizdir. Bu sebeptendir ki her iş planlamasında müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için elemanlarının eşit düzeyde ve mutlu çalışabilmeleri için gerekli iş ahlakını bünyesine dahil etmişizdir.

Sizlerde bir temizlik ihtiyaciniz oldugu zaman sitemize gelip her kategoride temizlik işlerinizi itina, ile üstlene biliriz. detayli bilgi icin lütfen sitemizi ziyaret etmeyi unutmayiniz

Ev Temiziği için firma seçerken nelere dikkat etmeliyiz

Temizlik firmaları

Çok çeşitli firmalara ayrılmakta , bazı temizlik yapılacak mekanlar özel ekipman ve alanında uzman kişiler istemektedir. Bu tür spesifik projelerde işverenler daha özenle çalışılmasını istemekte ve buna öre metre kare başına düşen temizlik ücretini arttırmaktadır.Bu tür temizlik firmaları çalışanlarını da özenle seçmekte ,alanında uzman kişilerle çalışmak istemektedir. Temizlik şirketleri genellikle ofis temizliği,ev temizliği,büro temizliği,villa temizliği, hotel ve oda temizliği,gemi ve yat temizliği,inşaat sonrası temizlik,taşınma öncesi temizlik gibi alanlarda çalışmaktadır.

Profesyonel temizlik şirketleri

Ev temizliği,inşaat sonrası temizlik,villa temizliği,büro temizliği gibi işler yapmakta diğer işlemleri kalifiyeli eleman yetersizliğinden dolayı yapamamaktadırlar. Bu tür işler bilgi ve beceri istemediği için kalifiye siz işçilerle halledilmektedir. Büyük ve köklü firmalar büyük ihalelere girmektedir ve büyük işler almaktadırlar. Bu tür büyük temizlik firmaları personeliyle sözleşme yapmakta ve bu sözleşmede ki yaptırımlar ağır olmaktadır. Temizlik şirketlerine değindikten sonra gelelim temizlik işlerine ev temizliği bu sektördeki en kolay işlerden biri olmaktadır. Ev temizliğini genellikle çalışan çiftler , öğrenciler tercih etmektedir. Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken hususlar mutfak,banyo ve tuvaletlerin temizliğidir. Çoğu firma ev temizliği işini bir günde bitirmekte fakat bir ayı geçkin temizlenmemiş evler ise 2 günde temizlenmektedir.

Ev Temizliği

 

Ev temizliğini yapacak çalışanlar kalifiyesiz olmaktadır. Ev temizliğini yapacak personelde güvenilirlilik koşulu aranmaktadır. Ofis temizliğini ise büyük şirketler ihaleye sunmakradır. Bazı küçük kapsamlı firmalar (avukatlık büroları , özel tıp merkezleri ve küçük çaptaki dershaneler) ihalesiz olarak temizlik firması çağırmakta ve bu iş için en fazla iki gün vermekte daimi çalışan istememektedir.Bu tür işlerde de kalifiyesiz elemanlar çalışmakta ve bu tür işlerde çalışacak personelden güvenilirlik şartı aranmaktadır. Ev temizliği ve ofis temizliği hakkında bilgi verdikten sonra gelelim villa temizliğine. Genellikle temizlik firmaları villa türü özel mülkler için en önemli ve en güvenli çalışanlarını göndermektedir. Çünkü bu tür yerlerin sorumluluğu çok büyük olmakla beraber apartman dairesi ve küçük bürolara göre daha büyük işlerdir .

Villa temizliği

Genellikle villa temizlikleri ortalama 2 gün sürer , bazı özel müstakil ev sahipleri temizlik şirketi ile sözleşme yapabiliyor ve temizlik elemanının haftada 1 kez villaya gelip villa temizliği yapmasını isteyebiliyorlar. Otel ve oda temizliği yapan temizlik firmaları büyük firmalar olmakla beraber ihaleyle iş almaktadırlar fakat her otel temizlik firmaları ile anlaşmayıp kendi temizlik personelini kendileri almaktadırlar. Temizlik firmaları ile anlaşan oteller sezonluk iş yapan oteller veya 3 yıldızdan aşağı yıldıza sahip olan otellerdir. Temizlik firmalarına en az gelen ve temizlik işlerinde spesifik bir proje sayılan yat ve gemi temizliği için genellikle büyük firmalar seçilmektedir.

Gemi ve yat temizliği

Gemi ve yat sahipleri bu konuda temizlik firması bulmakta güçlük çekmekte ve işinde profesyonel gemi ve yat temizliği yapan temizlik firması aramaktadır. Gemi ve yat temizliği işi çok detaylı bir iş olup gemi ve yatlarda iki tür temizlik vardır ,birincisi iç temizlik ,ikincisi de dış temizliktir.İç temizlik tabiri ile adlandırdığımız temizlik ev temizliği ve ofis temizliği ile aynıdır. Çünkü gemi ve yatlardaki iç ortam oda gibi dekore edilmiştir.Gemi ve yatlarda ki dış temizlik ise çok mühim bir konu olup ,gemi sahiplerinin en çok endişelendiği konudur,diğer makalemizde bu konuya detayları ile değineceğiz .

Gemlik Okul Temizliği

Okul Temizliği, ilkokuldan üniversiteye kadar, okudukları eğitim-öğretim kurumları içerisinde çocuklarımızın ve gençlerimizin sağlığının ne kadar önemli olduğunun farkındadır. İlk bakışta yalnızca sınıf ve koridor temizliği gibi basit görünse de en küçük alanlardan en büyüğüne kadar, çocukların ve gençlerin sağlığını tehdit eden, onların huzur ve düzen içinde okumalarına engel olan pek çok değişken mevcuttur.

Okul Temizliği

Gemlik Temizlik Okul temizliğinde sınıflar, koridorlar, tuvaletler, merdivenlerden yüksek pencere ve camlara, bahçelere, çıplak ya da halıfleks zeminlere kadar her türlü alanın temizlik ve hijyenini sağlamaktadır. Öğrenci, öğretmen ve çalışanların okul hayatlarını etkileyecek çöp, atık malzeme, sakız ve benzeri materyalleri de ortadan kaldırmaktadır.

Bugüne dek temizlik ve hijyen hizmetlerini gerçekleştirdiği pek çok eğitim-öğretim kurumu, Gemlik Temizlik’in mükemmel hizmetini kanıtlamaktadır.

Yalnızca ders ve çalışma alanlarının değil yatılı okulların, öğrenci yurtlarının, yatakhane ve kantinlerin temizliğinide “Gemlik Temizlik” hizmet vermektedir.