Ahşap Doğrama
Ahşap Doğrama

Gemlik Ahşap Doğrama

Gemlik Ahşap Doğrama, Ahşap Nedir ve Ahşap Neden Tercih Edilmelidir?

Ahşap harika bir malzemedir. Ahşap ile 250 metrelik açıklıklar kolonsuz geçilebilmekte, bu tip konstrüksiyonlardan, ağır olması nedeni ile çelik kullanılmamaktadır.
Hava şartlarına, kimyasallara dayanıklılık açısından en iyi gene ahşaptır. Elektrik ve telekomünikasyon hatlarında uygulanan ahşap direklerin ömürleri 50, su soğutma kulelerinde uygulanan ahşap dolguların 35, ahşap kara yolu köprülerinin ise 50 yıldır. Bu yerlerde karbonatlaşma problemi olan beton ve çeliğin ömrü yukarıdaki rakamların çokça altındadır..

Ahşap, kaynağı yenilenebilen tek bina ve yapı malzemesidir.

Üretimi ve işlenmesi için az enerji istemesi, dönüşebilir olması ve üstün ısı yalıtım nitelikleri ile zamanımızın çevre ve enerji sorunlarına en uygun malzemesidir. Ahşap kullanmak ormanların yaşamasını ve gençleşmesini sağlar. Nitekim  ahşap kullanan ülkelerde orman alanları devamlı genişlemektedir.

AHŞABIN ÖNEMİ

Ahşabın önemli bir  özelliği, binlerce çeşidi olmasıdır. Dünyada 20.000′in  üstünde ağaç tipi  olup, yapılacak işe uygun tür daima vardır. Ağaç türleri; renkleri, dokuları, sertlikleri, taşıma kabiliyetleri, dayanıklılıkları, boya tutma kabiliyetleri, kurutulma kolaylıkları, lif düz-günlükleriyle birbirlerinden ayrılırlar.

» AHŞAP ÇİÇEKLİK
» AHŞAP KARYOLA
» ARASTA CAMİİ RESTORASYON
» AHŞAP KAMELYA
» YAŞAM ÜNİTESİ
» VESTİYER
» AHŞAP MERDİVEN
» AMERİKAN PANEL KAPI
» HİLTON LAVABO
» AHŞAP İŞLEME
» HAMAK
» MUTFAK
» AHŞAP BANK
» AHŞAP PERGOLE
» PİKNİK MASASI
» AHŞAP ÇATI
» AHŞAP ŞADIRVAN
» AHŞAP KAPI

AHŞAP DOĞRAMA FİRMALARI

AHŞAP ÜRÜNLERİNDE GEMLİK REHBERİ İLE ÇALIŞACAK FİRMA ARAMAKTAYIZ. FİRMAMIZLA ÇALIŞACAK OLANLARIN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE AZAMİ ÖLÇÜDE RİAYET ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. GEMLİK REHBERİ FİRMAMIZ İŞİN BAŞLANGIÇ AŞAMASINDAN SONUNA KADAR MÜŞTERİMİZİN GÖRÜŞÜNÜ YAPTIĞIMIZ İŞE YANSITMAKTAYIZ.

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTEYEN FİRMA AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURMASI GEREKMEKRTEDİRT

[wpforms id=”3318″]

 

AdıSoyadıİşyeri Adıİş Telefonu1.Adresi2.Adresi
CANANAK XAHSAP DOGRAMAYOKHAMiDiYE MH.FATiH SKNO:1/A-GEMLiK
ZEKAiATES -iAHSAP DOGRAMA5147282HAMiDiYE MH.O.GAZiCDNO:130/1-GEMLiK
MUSTAFAENGiNMODELSAN AHSAP SANAYiiYOKDR.ZiYA KAYA MH.FATiH SK.NO:1-B GEMLiK