gemlikshiping2
gemlikshiping2

Gemlik Shipping Agency

Gemlik’imizin güzide bir firması olan Gemlik Shipping Agency internette ilk web sayfası olan bir firmadır. Firmanın internette ki dünü ve bugününe baktık. İnternette 20 Yıllık bir geçmişe sahip olan, geleceği okuyan biz webmasterlar için değerli bir firmadır. İnsanlar henüz internet nedir bilmezken Gemlik Shipping sanal aleme açılmuş ve Gemlik Rehberi ile Google’da  sıralamada rakip bir firma olmuştu. Bu tanıtım reklam amaçlı yapılmamıştır. Tamamen bu firmanın öngörüsünü takdir amaçlı Gemlik Rehberinde yerini almıştır.

20 Yıllık bir geçmişe sahip olan, geleceği okuyan biz webmasterlar için değerli bir firmadır.
20 Yıl Önceki Sitesi

1983 yılında deniz hayatına başlayan ve daha sonra Gemlik Gemi Acenteliği Ltd. müşterilerimize özellikle acentelik ve kiralama işlerinde hizmet vermektedir.

Firmamız bu gün ve yaşta tüm Türkiye Limanlarında ve Boğazlarında yaklaşık 1.000 gemiye acentelik hizmeti vermekte ve ayrıca tüm Dünya Limanlarında gemi kiralama & komisyonculuk ve multimodal taşımacılık hizmetleri vermektedir.

Ancak firmamız acentelik ve kiralama hizmetlerine ek olarak tüm Türk Limanlarında Kontrollük, Yükleme-Boşaltma, Lashing,Süperkargo hizmetleri de vermektedir.

Gemlik Shipping Agency
Gemlik Shipping Agency Yeni Sitesi

Gemlik Gemi Acenteliği Ltd.

Gemlik merkezli şirketimiz 35 yılı aşkın tecrübesi ile tüm Türkiye Limanlarında acentelik ve gemi kiralama hizmetleri vermektedir, 14 kişilik deneyimli ve kalifiye ekibimiz 7 gün 24 saat soru ve isteklerinize cevap vermeye hazırdır. Tüm kargo ve gemi operasyonları, limanlar ve liman alanları ile iyi bağlantılı olan takip sistemimiz ile tam zamanında takip edilmekte ve bu sayede tüm bilgiler ekibimiz tarafından tam zamanlı, güncel ve doğru olarak tarafınıza iletilmektedir.

Adres:
Hisar Mh. 217.Sk. Reyhan Sitesi A Blok No:11 D:1-2 Gemlik/BURSA
Telefon :
+90 224 514 88 11 Pbx
Faks :
+90 224 514 88 22
Ağ :
www.gemlikshipping.com.tr

Ayrıca Kontrol Edin

Bursa Serbest Bölgesi Bursa Sanayi

Gemli̇k Serbest Bölge Fi̇rmalari