GEMLİK'TE EV TADİLATI VE DAİRE DEKORASYON İŞLERİ
GEMLİK'TE EV TADİLATI VE DAİRE DEKORASYON İŞLERİ

Gemlik Tadilat İşleri

GEMLİK’TE EV TADİLATI VE DAİRE DEKORASYON İŞLERİ

Evlerinizin daha güzel olmasını istiyorsanız, ev tadilat hizmetlerinde seçeceğiniz firmanın kaliteli ve deneyimli olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Çünkü Biz işimizi severek yapıyoruz.

Tadilat ve dekorasyon İşlerini tecrübeli ekibimizle başarılı ve memnuniyet garantili bir şekilde yapmaktayız. Çünkü Biz işimizi severek yapıyoruz. Uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerinizi dekorasyon tekniklerini kullanarak bir ekip çalışması olarak yapmaktayız.İşlerinizi uygun fiyat garantisi ile zamanında teslim ediyoruz. Yerinde keşifini yaptıktan sonra istediğiniz kalitede ve malzemeyle tadilatınızı yapıyor. Yaptığımız işin sorumluluğunu alıyoruz.

Daire Tadilat – Tamirat işleri

Alo: 0 532 551 71 77

Tadilat Dekorasyon

Tadilat Dekorasyon İç Mimarlık Eviniz, Mufağınız, Banyonuz Yada Binanızın Tüm Genel Tadilat Dekorasyon İşleri Yapılır, 3D Görsel Sunum Yaparak Yaptırmak İstediğiniz İşlerinizin Bitmiş Halini Göre Bilirsiniz, İç Mimarlarımızın Kişiye Özel Tasarımlarından Yaralanabilirsiniz, Islak ve kuru zemin kaplamaları Vitrifiye Ve Tesisat İşleri Mutfak Dolabı Mutfak Tesisat Seramik İşleri Banyo Dolabı Banyo Tesisat Ve Seramik Uygulamaları Çelik Kapı Ahşap Yapı Peyzaj

GEMLİK DEKORASYON Hizmetleri Elektrik taahüt işleri

Ev Dekorasyonu İşe Başlama ve İş Tamamlandığında Özen Gösterdiğimiz Konular Proje, maddeleri netleştirilen sözleşmenin imzalanması ile başlar ve taahhüt edilen süre içinde tamamlanır.

 • Alçıpan uygulamaları
 • Boya Badana İşleri
 • Kompozit Panel Uygulamaları
 • Cephe Giydirme
 • Mantolama
 • Tadilat Hizmetlerimiz
 • Islak ve kuru zemin kaplamaları
 • Vitrifiye Ve Tesisat İşleri
 • Mutfak Dolabı
 • Mutfak Tesisat Seramik İşleri
 • Banyo Dolabı
 • Banyo Tesisat Ve Seramik Uygulamaları
 • Çelik Kapı
 • Ahşap Yapı P
 • eyzaj Hizmetleri
 • Elektrik taahüt işleri
 • Alçıpan uygulamaları
 •  Boya Badana İşleri
 • Kompozit Panel Uygulamaları
 • Cephe Giydirme Mantolama
 • Banyo Tadilat
 • Tadilat Tadilat İşleri
 • Tadilat Dekorasyon İşleri
 • Ev Tadilat
 • Ev Tadilat Dekorasyon
 • Dekorasyon,
 • Tadilat Firmaları
 • Ev Tadilat İşleri
 • Mutfak Banyo Tadilat

Tadilat için Ekimizden ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz

Ev Tadilatı, Bina Tadilatı, İşyeri Tadilatı, Ofis Tadilatı, Büro Tadilatı, Showroom Tadilatı, Villa Tadilatı, Fabrika Tadilatı, Tadilat ve Dekorasyon İşleri vb. tüm tadilat işleriniz için hizmetinizdeyiz. Hemen arayabilir uzman ekimizden ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz.

Sektöründe Lider Olabilmek İçin İşverenlerinin İhtiyaç Ve Şartlarını Karşılamayı Ve Koşulsuz İşveren Memnuniyetini Sağlamayı Taahhüt Eder. Bu Taahhüdümüz Tüm Süreçlerimizde Sürekli Gelişmeyi Hedef Alan Yönetim Anlayışımızın Etkin Uygulaması İle Gerçekleşecektir. Süreçlerimizin Gelişimi, Süreç Ölçüm Sonuçlarının Sürekli İyileşmesi İle İzlenecektir. Tüm Çalışanlarımızın Sürekli Gelişimi Ve Memnuniyeti Hedeflerimize Ulaşmak İçin Kesin Koşulumuzdur.

Kalite Ve Müşteri Memnuniyeti

Günümüzde Her Gün Değişen Teknolojiye Ayak Uydurarak Kendini Sürekli Yenileyen Kalite Ve Müşteri Memnuniyetini Kendine İlke Edinen Şirketimiz, Hitap Etmiş Olduğu Müşteri Kitlesinin Kalitesiyle Ve Güvenilirliği İle Her Zaman Yanında Bulunmuştur. Taahhütlerimizi Mümkün Olan En Kısa Zamanda, En Düşük Maliyet Ve En Yüksek Kaliteyle Tamamlar Ve Kalıcı Eserler Yaratırız.

Ülkemizin Güçlü İnşaat Sektörü İhtiyacını Karşılarken, Uzun Vadede Karlılığın Kaliteden Geçtiğini İspatlar, Her koşulda Üretime Katkıda bulunur, Kaliteli İş Yapar Her Yönden Bize Güven Duyulmasını Sağlarız. Özel Karakter de, Teknik Özellikleri Ağırlıklı Zor Ve İnce İşleri Üstlenebilir, Her Yaptığımız İşin Bir Öncekinden Daha Kaliteli Olmasını Başarır, Yapılan Yatırımların Çağdaş Dünya Standartlarına Ulaşmasına Artı Değer Katarız.

İşe Başlama ve İş Tamamlandığında Özen Gösterdiğimiz Konular

Nokta GemlikProje, maddeleri netleştirilen sözleşmenin imzalanması ile başlar ve taahhüt edilen süre içinde tamamlanır

Nokta Gemlikİşe başlamadan önce tüm iş güvenliği prensipleri gözden geçirilerek gerekli tedbirler alınır.

Nokta GemlikÇalışılacak alandaki korunması gereken eşya, döşeme ve doğramalar toz, kir ve darbelere karşı özel malzemelerle muhafaza altına alınır.

Nokta GemlikKırım işlemi sadece bu alanda uzman kırım ekibi tarafından yapılır.

Nokta GemlikSu ve elektrik tesisatları uygun yerlere simetri gözetilerek planlanıp yerleştirilir.

Nokta GemlikOdalarda zaman içerisinde eşyaların yerlerinin değiştirilmesi göz önüne alınarak her üç duvara da elektrik tesisatı çekilir.

Nokta GemlikAlt yapı tamamlandıktan sonra kalite veya kaçak konusunda bir pürüz olup olmadığı titizlikle test edilip diğer aşamalara geçilir

Nokta GemlikSıva işlemleri, alana uygun formatta terazi ve gönye ile meyilleri ayarlanarak tamamlanır.

Nokta GemlikIslak zeminlerde alt katları korumak için güvenli bir sıvı yalıtma uygulanır.

Nokta GemlikSeramik döşeme işlemlerinde alana en uygun malzeme seçilerek işe başlanır. İşlem bitiminde derz aralarının temizliği, derz dolgu işlemi ve iş bitiminde kalıntıların temizlenmesi, konusunda uzman fayans ustaları tarafından gerçekleştirilir.

Nokta GemlikBoya öncesi astar uygulanması gerektiğinde, tüm köşelerde çıtalama yaparak, en ufak bir çatlağı bile özel cihazlarla kontrol ederek gözden kaçırmadan işlem yapılır. Zımparası ve temizliği titizlikle yapılan astar üzerine uygun formdaki boya uygulanır

Nokta GemlikKapıların uygun terazide takılması kaliteli işçilikte önem taşır. Kapılar bu konuda uzman ustalar tarafından takılıp ayarlanır

Nokta GemlikTerazide olmayan zeminlerdeki parkelerde zaman içinde şişme ve kabarma olacağından, lam inat parke döşemede özel cihazlar yardımı ile simetri ve teraziye dikkat edilerek işlem yapılmaktadır

Nokta GemlikTüm çalışmalar bitirilip testler tamamlandıktan sonra iş sırasında ortaya çıkan tüm artık malzemeler toplanıp çuvallanır ve atılır. Çalışılan alanların temizliği sağlık kurallarına uygun olarak, özel personelimiz tarafından yapılır ve mekân sahibine ayrı bir temizlik işi çıkmayacak şekilde teslim edilir

Nokta GemlikÇalışmalarımız sırasında herhangi bir aksilik veya kazadan dolayı zarar gören bir eşya veya malzeme olursa, zarar tarafımızdan tazmin edilir

Nokta GemlikMüşteri memnuniyetini esas aldığımız için, yapılan işlerde bir memnuniyetsizlik oluşursa, talep edilen düzenlemeler, ek bir ücret alınmadan yerine getirilmeye çalışılır

Nokta GemlikÖzellikle hanelerde bulunan mahremiyet sınırları konusunda hassasiyet gösterilir

Nokta GemlikProjenin maliyeti ve ödeme koşulları iş başlangıcında belirlenip sözleşme ile her iki taraf için de güvence altına alınır.

GEMLİK DEKORASYON;

hızla gelişen inşaat sektörüne, sürekli yeni tasarımlar ekleyen, genç, dinamik ve konusunda uzman ekibi ile büyük, küçük proje ayırt etmeksizin veren mimarlık firmasıdır. İş merkezi tasarımı ile bir ev dekorasyonuna aynı hassasiyeti gösterebilen ve öncelikli ilkesi müşteri memnuniyeti olan, mimari proje, dış ve iç mimari tasarım ve uygulama hizmetleri veren mimarlık firmasıdır.

Vizyonumuz

Gemlik Dekorasyon Dekorasyon; Faaliyet Gösterdiği Tüm Sektörlerde Lider Olmak, Çevreye Ve Toplum Değerlerine Saygılı Çalışmalarla Sürdürülebilir Gelişmeye Ve Daha İyi Bir Geleceğe Katkıda Bulunmak Olarak Belirlediği Kurumsal Stratejisinden Yola Çıkarak, Sektöründe Edinmiş Olduğu Güvenilir Ve İstikrarlı Yapısından Taviz Vermeden Kalıcı Hizmetler Vermeye Devam Etmektedir.

Gemlik Dekorasyon Dekorasyon’un Müşteri Odaklı Ve Verimliliği Merkez Alarak Kurumsal Yönetişim İlkelerine Dayanan Bir Yönetim Yaklaşımı Vardır. Bu Yaklaşım; Sadece Maddi Kazanımlarla Değil, Bütün Toplumun Yararlandığı Ve Yararlanacağı Sosyal Sorumluluk Anlayışı İle Değer Kazanmakta Ve Gelişmektedir.

Değerlerimiz

Nokta Gemlik Kalite

Nokta GemlikGüven

Nokta GemlikDürüstlük

Nokta GemlikŞeffaflık

Nokta GemlikYaratıcılık

Nokta GemlikMükemmeliyet

Nokta GemlikKarşılıklı Sevgi ve Saygı

Nokta GemlikVerimlilik

Nokta GemlikMüşteri ve Çalışanların Mutluluğu

Rahatınız Ve Güvenliğiniz Söz Konusu Olunca Sorumluluğu Biz Aldık,

Gemlik Dekorasyon Sağlıklı, Huzurlu, Güvenilir, Mekanlar Sunar…

Yapı sektöründe Kalite Ve Güven “

” Kaliteyi ve Güveni Takip Edin” Bizi Bulacaksınız…

EV TADİLAT İŞLERİ

Ev tadilatları maliyetli, zaman alıcı ve dağınıktır. Yine de, birçok insan çeşitli nedenlerle evlerini yenilemeyi tercih ediyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz projeler olduğu için evinizi düzeltmek için neredeyse birçok neden var. Evinizi yenilemek için en önemli nedenleri burada bulabilirsiniz.

1. Konforunuzu arttırmak veya evden keyif almak için.

Bu bir sebepten önce gelir. Evinizi yenilemek için birçok iyi neden olsa da, kendi rahatınız ve zevkiniz göz ardı edilmemesi gereken önemli faktörlerdir. Yalnızca gelecekteki satış fiyatını nasıl etkileyeceğine bağlı olarak yenilerseniz, bir ev gibi hissetmeyen bir şovda yaşayabilirsiniz. Konforunuz ve zevkiniz, nihayetinde sattığınız zaman en çok paraya mal olan iyileştirmelerden daha önemlidir.

2. Güvenlik sorununu gidermek için.

Bazı ev yenileme projeleri sadece sökülemez. Elektrik sorunları, çatı sızıntıları veya vakıftaki bir çatlak, ailenizi güvende tutmak ve felaket veya evdeki toplam kayıpları önlemek için gerekli olan bazı problemlerdir.

3. Evin değerini geliştirmek için.

Evinizi önümüzdeki birkaç yıl içinde satmayı planlıyorsanız, piyasaya sürdüğünüzde alabileceğiniz en fazlasını elde etmek için bir kısmını veya tamamını yenilemek isteyebilirsiniz. En iyi ani dönüşe sahip olan bazı projeler ana yaşam alanını açıyor, ön kapıyı değiştiriyor ve mutfak veya banyoyu güncelliyor.

4. Evin işlevini yükseltmek için.

Belki daha fazla alana ihtiyacınız var, ya da ikinci bir banyo meşgul sabahlar sırasında işleri daha kolaylaştıracaktır. Belki kocanız bir erkek mağara ister, ya da dışarıda eğlenmek için bir güverte ya da bir veranda istersiniz. İyileştirmeler evdeki değere zarar vermediği veya kullanılabilir alanı azaltmadığı sürece, ev sakinlerinin konut sakinleri için daha iyi çalışması için iyi bir fikirdir.

5. Evin verimliliğini arttırmak.

GEMLİK İNŞAAT TADİLAT FİRMAMIZ

Gemlik İnşaat Tadilat

Ev Tadilatı, Bina Tadilatı, İşyeri Tadilatı, Ofis Tadilatı, Büro Tadilatı, Showroom Tadilatı, Villa Tadilatı, Fabrika Tadilatı, Tadilat ve Dekorasyon İşleri vb. tüm tadilat işleriniz için hizmetinizdeyiz. Hemen arayabilir uzman ekimizden ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz.

Firmamiz her turlu Tadilat,Tamirat islerinde sizlerin hizmetindedir…
Fabrika,is yerleri,villa,ofis,daire ve insaatlarin plastik Boya, saten boya, yagli boya,dis cephe boyasi ve badana uygulamalari….
Ayrica seramik-parke-fayans,kartonpiyer,alçi siva,Asma tavan, alçipan,dekorasyon,duvar içi izolasyon uygulamalari..
Çatı onarımları, ve izolasyonu çalışmalari…
Laminat ve lamine parke,Zemin uygulamalari
Deneyimli mimar ve tecrubeli ustalarımiz tarafından dikkatle ve itina ile yapilmaktadır.
Dekorasyon çalişmalari,marangozluk isleri…
Elektrik ve su tesisatı yapimi,projelendirme…
Diş cephe Izolasyonu,kaplama,mantolama ve Siding uygulamalari….
Zemin çalismalari cam cila işleri ve Epoksi boyama…
Firmamizda Bahçe -peyzaj calişmalari düzenlemesi ve bakimi….
Havuz bakimi,kimyasallari satişi,yapimi ve onarimi işleri…..
Çok çeşitli Şömine yapimi,Ozel dekorasyon işleri….
Ayrica yapilmaktadir.
Ücretsiz kesif – Uygun fiat – Hizli teslim.

Gemlik İnşaat Tadilat

Ayrıca Kontrol Edin

GEMLİK PETEK TEMİZLİĞİ

Gemlik Petek Temizleme İşlemi

Gemlik Petek Temizliği Şebeke suyundaki kirecin petek diplerinde birikmesinden kaynaklı ısı kayıplarını asgariye indirgeyen petek …